Zpravodaj ING Bank

Zpravodaj ING Bank vám přináší nejnovější zprávy, zajímavosti a tipy ze světa financí.

Uspořádali jsme malířskou soutěž na téma „Můj hrdina“ Uspořádali jsme malířskou soutěž na téma „Můj hrdina“
Uspořádali jsme malířskou soutěž na téma „Můj hrdina“

Uspořádali jsme malířskou soutěž na téma „Můj hrdina“

Společně s ING Bank Fondem Nadace Terezy Maxové dětem jsme vyzvali děti z dětských domovů a pěstounských rodin, aby popustily uzdu své fantazii a zapojily se do malířské soutěže na téma „Můj hrdina“. Nelehkého úkolu se zhostilo více než 90 dětí ze všech koutů České republiky.

Jak celá soutěž probíhala?

Zadání bylo jednoduché a nechalo velký prostor pro fantazii dětí: Nakreslit svého hrdinu. Sešlo se více než 90 obrázků a největší zastoupení na nich měla trojice superhrdinů – Batman, Superman a Spiderman. Je ovšem nutné podotknout, že rozmanitost hrdinů byla veliká a objevili se mezi nimi i sportovci, paní učitelky, maminky či tety. Přehled všech hrdinů naleznete na našem webu.

Všechny kresby a malby byly úžasné, ale jako každá soutěž, i tato měla své absolutní vítěze, kteří si odnesli hodnotné ceny. Děti jsme rozdělili do dvou kategorií podle věku a v každé jsme odměnili 3 nejúspěšnější.
Absolutním vítězem v kategorii do 12 let se stal desetiletý Bohuslav, který umně zvěčnil judistu Lukáše Krpálka v posledních vteřinách jeho zlatého olympijského zápasu. V kategorii od 13 let získala nejvíce hlasů šestnáctiletá Mirka, která uspěla s obrázkem Stitche, geneticky upraveného domácího mazlíčka.

Vítězům gratulujeme! Skutečnými hrdiny jsou však pro nás všechny děti z dětských domovů.

Hodnocení: 5/10
Hlasovalo: 3
Hlasovat:
Tisknout článek