Zpravodaj ING Bank

Zpravodaj ING Bank vám přináší nejnovější zprávy, zajímavosti a tipy ze světa financí.

Nastavte si autorizační telefon a ušetříte si čas i nervy Nastavte si autorizační telefon a ušetříte si čas i nervy
Nastavte si autorizační telefon a ušetříte si čas i nervy

Nastavte si autorizační telefon a ušetříte si čas i nervy

Nastavte si autorizační telefon a ušetříte si čas i nervy

K praktickému fungování v moderním světě je nezbytné pamatovat si spoustu údajů – hesla, pin kódy, termíny… Mnohdy z toho jde člověku hlava tak kolem, že tisíckrát zadané heslo najednou ne a ne naskočit. ING Bank nabízí snadnou pomoc. Přidejte si do kontaktních údajů autorizační mobilní telefon a zapomínání se nemusíte bát.

Autorizační telefon si snadno nastavíte nebo ověříte přímo v internetovém bankovnictví v sekci Nastavení –> Kontaktní údaje –> Autorizační mobilní telefon. Nabízí vám tak pohodlnou obsluhu účtu a ušetří čas i nervy. Usnadní například převod peněz na jiný běžný účet, než který jste zadali v době uzavření smlouvy.

Chcete obnovit nebo resetovat své heslo v internetovém bankovnictví?

K této akci budete potřebovat bezpečnostní kód (20 numerických znaků) a zavedený autorizační telefon. Bezpečnostní kód vám zasíláme vždy na vyžádání.

Postup je jednoduchý. Zvolte „Zapomněl jsem heslo“, zadejte své klientské číslo a datum narození a potvrďte „ODESLAT“. Následně vyplňte 4 pozice z bezpečnostního kódu, vytvořte nové heslo a potvrďte jej ověřovacím kódem, který vám přijde na uvedený autorizační telefon.

Autorizační telefon je tak významným zabezpečovacím prvkem. Pokud jej ještě nemáte, doporučujeme vám jeho aktivaci. Jde o bezpečnost vašich peněz a úsporu času.

 

Hodnocení: 7/10
Hlasovalo: 40
Hlasovat:
Tisknout článek