Díky ING začne Vaše dovolená už na letišti! 

Nejspíš už jste to zažili. Koupíte si skvělý zájezd do vysněné destinace. Sbalíte nové plavky, skvělé čtení, špičkové krémy… a je tu den D. Odlet. Ať už letíte brzy ráno nebo před půlnocí, letiště Václava Havla v Praze je v letních měsících místo, které si opravdu nepřejete navštívit. Natož tu strávit několik hodin… víc, než několik. Hodně hodin. 

Vaše záchrana se jmenuje relax zóna. Najdete ji v terminálu 2, pojme zhruba 80 cestujících a dokáže vás dovolenkově naladit už tady v Praze. Prostor je volně přístupný všem cestujícím. Nemusíte nic platit, nikde se hlásit ani registrovat.

Moderně zařízený prostor vybavený několika úrovněmi posezení je vhodný pro manažery, rodiny s dětmi, ale i batůžkáře. Vedle moderního designu, silné Wi-Fi, možnosti dobít si telefon či tablet a obří LED obrazovky se zajímavostmi o destinacích oceníte i pohodlné sedačky a možnost volby mezi klidovou, rodinnou nebo pracovní zónou. Najdete tu i knížky v několika jazycích.

A proč to děláme? Možná proto, že i my rádi cestujeme. Zpříjemnit lidem čas strávený na letišti je strategie, se kterou se můžete setkat i na dalších evropských letištích. Díky tomu se Praha vedle Amsterdamu či Luxemburgu řadí mezi významná letiště. Ne objemem odbavených letů, ale komfortem. Stavte se v ING relax zóně a dejte nám vědět, jak se vám líbila!