Zpravodaj ING Bank

Zpravodaj ING Bank vám přináší nejnovější zprávy, zajímavosti a tipy ze světa financí.

Články Zpravodaje ING Bank Články Zpravodaje ING Bank
Články Zpravodaje ING Bank

Články Zpravodaje ING Bank

Díky ING relax zóně začne Vaše dovolená už na letišti!

Nejspíš už jste to zažili. Koupíte si skvělý zájezd do vysněné destinace. Sbalíte nové plavky, skvělé čtení, špičkové krémy… a je tu den D. Odlet. Ať už letíte brzy ráno nebo před půlnocí, letiště Václava Havla v Praze je v letních měsících místo, které si opravdu nepřejete navštívit. Natož tu strávit několik hodin… víc, než několik. Hodně hodin. 

Ekonomické okénko Jakuba Seidlera: Inflace je nejvyšší za posledních šest a půl roku

Růst cen v březnu dále zrychlil a dosáhl hranice 3 %. To představuje nejvyšší meziroční růst cen od října 2012. Hlavní příčinou vyšší inflace v letošním roce jsou ceny služeb a ceny bydlení, zejména elektřiny či tepla. Inflace však začne v polovině roku opět zpomalovat, ČNB proto nemusí rychle reagovat na vyšší inflaci růstem sazeb, a to i proto, že vývoj v zahraničí zůstává nejistý.

Proč se znovu vyplatí spořit

Ekonomika roste, zvyšují se mzdy, zlepšují se podmínky na spořicím trhu. Ideální čas začít spořit, ať už na něco příjemného, třeba hezčí dovolenou nebo dárek pro někoho blízkého, ale není od věci zajistit se na případné horší časy.

5 polopravd o investování do fondů

Podílové fondy jsou v poslední době velmi oblíbenou cestou péče o peníze. Přesto o nich stále kolují nepodložené mýty. V dnešním článku si rozebereme pět nejčastěji skloňovaných polopravd.

Global Money Week s ING Bank

Vzhledem k bohaté zkušenosti ING Bank s podporou finanční gramotnosti u dětí a mládeže jsme se rozhodli podpořit projekt Global Money Week 2018 a stali jsme se jeho generálním partnerem.

1234567891011121314151617

Hodnocení: 10/10
Hlasovalo: 5
Hlasovat:
Tisknout článek