Zpravodaj ING Bank

Zpravodaj ING Bank vám přináší nejnovější zprávy, zajímavosti a tipy ze světa financí.

Články Zpravodaje ING Bank Články Zpravodaje ING Bank
Články Zpravodaje ING Bank

Články Zpravodaje ING Bank

ČNB si dává s dalším zvyšováním sazeb pauzu

ČNB na svém únorovém jednání ponechala sazby bez změny. Ačkoli růst tuzemské ekonomiky mírně zpomaluje, zůstává nadále solidní, což by další zvýšení úrokových sazeb umožňovalo.

Proč se znovu vyplatí spořit

Ekonomika roste, zvyšují se mzdy, zlepšují se podmínky na spořicím trhu. Ideální čas začít spořit, ať už na něco příjemného, třeba hezčí dovolenou nebo dárek pro někoho blízkého, ale není od věci zajistit se na případné horší časy.

Mezinárodní studie ING Kryptoměny

Mezinárodní průzkum ING odhaluje, jak jsou v roce 2018 v Evropě, USA a Austrálii vnímány kryptoměny, jako například Bitcoin. Definujeme kryptoměnu částečně jako druh digitální měny, který nebyl vytvořen nebo zajištěn vládou, ale sítí jednotlivců.

5 polopravd o investování do fondů

Podílové fondy jsou v poslední době velmi oblíbenou cestou péče o peníze. Přesto o nich stále kolují nepodložené mýty. V dnešním článku si rozebereme pět nejčastěji skloňovaných polopravd.

ČNB dále zvyšuje úrokové sazby

Příznivý ekonomický vývoj, růst inflace a slabší kurz koruny ve srovnání s původními předpoklady centrální banky vedl k dalšímu zvýšení základních úrokových sazeb.

Global Money Week s ING Bank

Vzhledem k bohaté zkušenosti ING Bank s podporou finanční gramotnosti u dětí a mládeže jsme se rozhodli podpořit projekt Global Money Week 2018 a stali jsme se jeho generálním partnerem.

V únoru kolísaly hodnoty fondů

Pokud jste kolem poloviny února kontrolovali výkonnost svého investičního portfolia, možná vás překvapilo, že se hodnoty některých vašich fondů zhouply dolů.

1234567891011121314151617

Hodnocení: 10/10
Hlasovalo: 5
Hlasovat:
Tisknout článek