Slavíme 25. výročí. Soutěžte
  • Kontaktní údaje
  • Osobní údaje
  • Nastavení účtu
  • Investiční dotazník
  • Odeslání
  • Ověření SMS
Jak na to?

Založte si ING Konto a ING Podílové fondy on-line.

Snadno a jednoduše, v několika krocích v průběhu 5 minut bez nutnosti navštívit pobočku nebo vytisknout jediný list papíru. Budete potřebovat pouze svůj mobilní telefon.

V prvním kroku vyplňte své kontaktní údaje a zvolte si, které z produktů ING Bank chcete založit. Spořicí účet ING Konto lze založit samostatně. Produkt ING Podílové fondy pouze společně s ING Kontem.

Po doplnění několika dalších údajů a odeslání žádosti Vám bude vygenerováno Klientské číslo a uvítací dopis, se všemi důležitými informacemi, který si můžete uložit nebo nechat zaslat na email.

V dalším kroku si zvolte své zabezpečovací prvky, které budete potřebovat pro vstup do Internetového bankovnictví. Jejich volbu potvrďte SMS kódem zaslaným na Váš mobilní telefon.

Posledním krokem je aktivace Vašich nově založených produktů, kterou můžete provést přímo v Internetovém bankovnictví, do kterého budete rovnou po nastavení zabezpečovacích prvků přihlášeni.

Pro plnou aktivaci potřebujeme provést Vaši identifikaci, pro kterou je nutné doložit kopie dvou dokladů totožnosti, kopii výpisu z účtu vedeného u tuzemské banky na Vaše jméno. Z tohoto účtu pak zašlete na Vaše ING Konto první identifikační platbu v maximální výši 1000 Kč. Veškeré dokumenty stačí jen vyfotit a zaslat je pohodlně online prostřednictvím Internetového bankovnictví. Stejně tak znění smluv a obchodních podmínek potvrdíte online přímo v Internetovém bankovnictví.

Po dodání všech dokladů a připsání první platby budou Vaše produkty u ING Bank do dvou pracovních dní plně aktivní. Poté můžete na své ING Konto zasílat peníze odkudkoliv a poprvé zainvestovat do ING Podílových fondů.

Méně informací