Přihlásit  

ING Konto je již pět let nejčastěji oceňovaným spořicím účtem v soutěži Zlatá koruna!

02.06.2011

ING Konto je již pět let nejčastěji oceňovaným spořicím účtem v soutěži Zlatá koruna!

S letošním druhým místem v soutěži Zlatá koruna1 získala ING Bank ocenění již po páté. Dlouhodobě vynikající pozici ING potvrzuje i nezávislý výzkum TNS AISA z března 2011, který naměřil nejvyšší míru spokojenosti a věrnosti klientů právě pro ING Konto. Hodnota indexu spokojenosti (tzv. TRI*M Indexu) pro ING Konto je 80 bodů, což je nejlepší výsledek mezi spořicími účty největších bankovních institucí v České republice. Průměr trhu se pohybuje okolo 65 bodů.

„Za posledních pět let se ING Konto ve Zlaté koruně umístilo třikrát na prvním místě a dvakrát obsadilo druhou příčku. To svědčí o kvalitě a stabilitě tohoto spořicího účtu na tuzemském bankovním trhu. Přesto většina Čechů používá stále ke spoření běžné účty, které nebývají zpravidla tak dobře zhodnocené a mylně se domnívají, že pouze zde mají svou hotovost neustále k dispozici,“ shrnuje Libor Vaníček, ředitel retailové části ING Bank ČR. „Díky uskutečněnému průzkumu jsme si také ověřili, že oblíbenost ING Konta je stále nejvyšší a to pro nás představuje závazek vůči našim stávajícím i budoucím klientům.“

ING Konto je spořicí účet, který nabízí nadprůměrnou úrokovou sazbu 1,75 % p.a. pro jakoukoli výši vkladu. Jeho zřízení, vedení i transakce jsou zcela zdarma a vložené finanční prostředky má klient stále k dispozici. S ING Kontem jeho majitel nemusí rušit účty u jiné banky a může kdykoliv převádět libovolné částky na ING Konto a zpět. Ovládání ING Konta je k dispozici prostřednictvím internetového bankovnictví, telefonu nebo ve finančním centru ING Oranžový dům.

[1] Kategorie A - Produkty určené retailovým zákazníkům, sekce Účty

Kontakty:
Zuzana Smolinsky
Tisková mluvčí
ING Bank ČR
257 474 339, 602 204 835
zuzana.smolinsky@ing.cz

 

Rádi vám pomůžeme

Zavolejte nám na naši bezplatnou linku nebo nám nechte vzkaz a my se vám ozveme.