Přihlásit

ING Bank naslouchá svým klientům

17.01.2014

Prostředků a nástrojů sebezdokonalování je mnoho. Můžeme si je vymyslet sami, anebo se zeptat vás, klientů, kteří jste s našimi produkty v každodenním kontaktu a aktivně je využíváte.

ING Bank naslouchá svým klientům

Mobilní bankovnictví ING Bank pro AndroidProstředků a nástrojů sebezdokonalování je mnoho. Můžeme si je vymyslet sami, anebo se zeptat vás, klientů, kteří jste s našimi produkty v každodenním kontaktu a aktivně je využíváte. A to také v ING Bank děláme. Ptáme se a jsme rádi za vaši odezvu a nové podněty, ale i za kritiku. Díky této partnerské komunikaci jsme mohli v uplynulém roce představit novinky a změny, o které jste si sami řekli.

A tak zatímco ostatní finanční instituce začátkem roku přepočítávají výnosy a ztráty, v ING Bank sumarizujeme kroky, kterými jsme vyšli vstříc našim zákazníkům a upevnili vztah s nimi. V průběhu uplynulých měsíců jsme udělali několik pozitivních změn.

  • Na přelomu roku jsme spustili aplikaci ING Mobilní bankovnictví pro operační systém Android. Díky pouhým pár dotekům se klient dostane k přehledu svých transakcí na ING Kontu, k přesunu financí nebo zřízení Zvýhodněného vkladu. Také prodeje a nákupy ING Fondů jsou stejně jednoduché a rychlé jako v klasickém Internetovém bankovnictví. Tímto krokem jsme navázali na uvedení aplikace ING Mobilní bankovnictví pro operační systém iOS, která je uživatelům k dispozici již více než rok.
  • Dalším logickým krokem, kterým jsme vyšli vstříc požadavkům trhu a našich zákazníků, je připisování úroků v měsíčních intervalech. Od nového roku se mohou klienti těšit na to, že se jejich úspory budou rozrůstat každý měsíc.
  • Prioritou pro ING Bank je a vždy bude bezpečnost. Jedním z bezpečnostních prvků je volba transakčních účtů, které klient definuje předem a na které může následně převádět své úspory z ING Konta. Tyto transakční účty lze nově měnit přímo v Internetovém bankovnictví.
  • Také pro nadcházející období máme díky požadavkům a potřebám našich klientů vytyčen důležitý cíl. Pracujeme na novém designu Internetového bankovnictví, které bude odpovídat moderním požadavkům na vzhled, ale především na jednoduchost obsluhy.

Věříme, že výčet těchto kroků a změn ukazuje, že klienti a jejich spokojenost jsou pro nás v ING Bank prioritou a že jejich požadavkům nasloucháme a zcela konkrétně na ně reagujeme. Naši klienti jsou nám inspirací v naší práci!

Děkujeme za vaši přízeň!

Rádi vás uvidíme

Domluvte si schůzku na některé z našich poboček.

Rezervovat termín