Přihlásit  

Společně jsme umožnili online výuku pro víc než 2 500 znevýhodněných dětí

15.06.2020

Děkujeme i za vaši pomoc!

S pomocí Nadace Terezy Maxové jsme ohroženým dětem darovali celkem 2,7 milionu korun. Díky tomu mohlo celkem 76 dětských domovů a 15 pěstounských rodin nakoupit počítače a zdravotnické prostředky pro 2 578 dětí.

Když vypukla pandemie COVID-19 a zavřely se školy, on-line výuka dětí v dětských domovech a pěstounské péči byla ještě komplikovanější než v běžných rodinách. Dětem chyběly nejen počítače pro připojení k internetu, ale i učitelé, kteří by se jim věnovali. Stejně jako i jinde trpěly dětské domovy a pěstounské rodiny nedostatkem dezinfekčních prostředků a vitamínů.

To nás nenechalo lhostejnými a prostřednictvím Nadace Terezy Maxové jsme děti podpořili částkou 2,7 milionu korun. Darovaná částka pomohla v 76 dětských domovech a 15 pěstounských rodinách po celé České republice. Konkrétní pomoc dostalo 2 578 dětí.

Těší nás, že jsme nebyli sami a že řada z vás, našich klientů, se k nám přidala. Náš příspěvek jsme díky vám navýšili o další desítky tisíc korun. Děkujeme, že jste se k nám přidali!

Rádi vám pomůžeme

Zavolejte nám na naši bezplatnou linku nebo nám nechte vzkaz a my se vám ozveme.