Přihlásit

Odměna pro vás i nové klienty

18.03.2016

Doporučte svým blízkým nebo známým jeden z našich produktů, s kterým jste spokojeni a odměníme jak Vás, tak i Vámi doporučeného nového klienta.

Odměna pro vás i nové klienty

Odměna pro Vás i nové klienty ING BankVíte o tom, že máme do 31. března skvělou akci na založení spořicího účtu? Že již své ING Konto vlastníte? Nevadí. Doporučte svým blízkým nebo známým jeden z našich produktů, s kterým jste spokojeni a odměníme jak vás, tak i vámi doporučeného nového klienta.

Jak to funguje

    Přepošlete svůj unikátní kód s doporučením ING Konta a/nebo ING Podílových fondů a získáte 300 Kč nebo až 600 Kč. Stačí, když vámi doporučený klient založí spořicí účet nebo rovnou zainvestuje alespoň 1 000 Kč do některého z fondů. Odměna nemine ani jeho – získá bonus 500 Kč na ING Konto a 1 % do výše zůstatku 300 000 Kč na první 3 měsíce a 300 Kč do fondu. To už stojí za to, co myslíte?
    Kód najdete v Internetovém bankovnictví v záložce Nastavení – Osobní a kontaktní údaje.
    Více informací o celé akci „Doporučte nového klienta“ najdete zde. Tuto nabídku lze do 31. března 2017 kombinovat s akcí „Sjednání ING Konta s bonusem 500 Kč“, jejíž celá pravidla najdete zde.

Rádi vás uvidíme

Domluvte si schůzku na některé z našich poboček.

Rezervovat termín