Přihlásit  

Díky ING relax zóně začne Vaše dovolená už na letišti!

11.06.2019

Díky ING začne Vaše dovolená už na letišti! 

Nejspíš už jste to zažili. Koupíte si skvělý zájezd do vysněné destinace. Sbalíte nové plavky, skvělé čtení, špičkové krémy… a je tu den D. Odlet. Ať už letíte brzy ráno nebo před půlnocí, letiště Václava Havla v Praze je v letních měsících místo, které si opravdu nepřejete navštívit. Natož tu strávit několik hodin… víc, než několik. Hodně hodin. 

Vaše záchrana se jmenuje relax zóna. Najdete ji v terminálu 2, pojme zhruba 80 cestujících a dokáže vás dovolenkově naladit už tady v Praze. Prostor je volně přístupný všem cestujícím. Nemusíte nic platit, nikde se hlásit ani registrovat.

Moderně zařízený prostor vybavený několika úrovněmi posezení je vhodný pro manažery, rodiny s dětmi, ale i batůžkáře. Vedle moderního designu, silné Wi-Fi, možnosti dobít si telefon či tablet a obří LED obrazovky se zajímavostmi o destinacích oceníte i pohodlné sedačky a možnost volby mezi klidovou, rodinnou nebo pracovní zónou. Najdete tu i knížky v několika jazycích.

A proč to děláme? Možná proto, že i my rádi cestujeme. Zpříjemnit lidem čas strávený na letišti je strategie, se kterou se můžete setkat i na dalších evropských letištích. Díky tomu se Praha vedle Amsterdamu či Luxemburgu řadí mezi významná letiště. Ne objemem odbavených letů, ale komfortem. Stavte se v ING relax zóně a dejte nám vědět, jak se vám líbila!

Rádi vám pomůžeme

Zavolejte nám na naši bezplatnou linku nebo nám nechte vzkaz a my se vám ozveme.