Přihlásit  

Co si myslí o investování výherci naší únorové soutěže o iPhone 6?

11.03.2015

Co si myslí o investování výherci naší únorové soutěže o iPhone 6?

Se začátkem roku jsme pro vás připravili soutěž o pět mobilních telefonů iPhone 6. Zúčastnit se mohl každý, kdo v průběhu ledna nebo února investoval do některého z podílových fondů z nabídky ING Bank.

Soutěž byla ukončena 28. února a výherci jsou již známi. A nás zajímalo, co (kromě možné výhry) je k investování do  podílových fondů přesvědčilo. 

Ze vzorku odpovědí je patrné, že motivace je u každého jiná. Někteří z vás prostě jen chtěli zkusit další formu zhodnocení úspor: „Finance, které nespotřebuji, nenechávám zahálet na účtu. Prostřednictvím pravidelného investování jim dávám možnost vytvářet další hodnoty.“ (pan J.F. z Brna).

Jiní se odhodlali k investování díky jednoduchosti, kterou nabízejí ING Investice: „… Investice u ING mě začaly zajímat kvůli jednoduchosti založení. Mám již delší dobu ING Konto a z něho jsem se rozhodla zkusit investovat zatím alespoň malé částky a v budoucnu se naučit investovat třeba i více.“ (I.T., Štětí).

Ukázkovým příkladem odpovědného přístup k investování v dlouhodobém horizontu jsou pak klienti jako pan M.B. z Liberce, který s ním začal již před lety. V té době zkoušel možnosti a jako student bez závazků testoval různé možnosti i přístup k riziku: „… Dnes k tomu samozřejmě přistupuji naprosto odlišně, snažím se investovat dlouhodobě a poctivě diverzifikuji. Mojí největší motivací a cílem je zabezpečit se na stáří. Také bych chtěl být schopen jednou pomoci svým dětem, až vyrostou a přijdou s nějakým bláznivým nápadem, jako je třeba studium v cizině nebo něco takového.“

Těmto třem klientům můžeme blahopřát nejen k jejich rozhodnutí investovat s ING Bank, ale i k výhře mobilního telefonu iPhone 6.

Přemýšleli jste někdy o investování i vy? Co by pro Vás bylo rozhodujícím momentem či cílem, který by Vás přesvědčil vložit část úspor do podílových fondů, stejně jako to učinili naši výherci? Podělte se s námi o své názory a napište nám například na www.facebook.com/ingbankcz.

Vidíte, že sebrat odvahu k investování se vyplatí. Příště můžete být mezi výherci právě vy.

Rádi vám pomůžeme

Zavolejte nám na naši bezplatnou linku nebo nám nechte vzkaz a my se vám ozveme.