Slavíme 25. výročí. Soutěžte

ING Bank Mobilní bankovnictví

Aplikace ING Bank Mobilní bankovnictví přináší nový a efektivní způsob správy vašeho spořicího účtu ING Konto nebo ING Podílových fondů odkudkoliv pomocí vašeho zařízení iOS nebo Android.

Stáhněte si ING Mobilní bankovnictví nyní:

Na pár doteků se dostanete k přehledu vašich transakcí na ING Kontu nebo k přesunu financí. Pomocí aplikace můžete rychle doporučit ING Konto svým přátelům, přičemž oba získáte výhody navíc. 

S ING Mobilním bankovnictvím máte kdykoliv přehled o vývoji vašich investic. Prodeje a nákupy ING Podílových fondů uskutečňujete jednoduše a rychle jako v klasickém Internetovém bankovnictví.

V případě dotazů jsou vám k dispozici základní informace o našich produktech nebo často kladené otázky. Pokud jste odpověď nenašli, připravili jsme pro vás formulář "Napište nám". Najdete zde i kontakty na naše obchodní místa nebo webové stránky, kde si jednoduše založíte spořicí účet ING Konto.

Tato aplikace obsahuje Demo, kde si můžete vyzkoušet skvělé funkcionality ING Mobilního bankovnictví.


Funkce

 • Přehled transakcí
 • Přesun financí
 • Doporučení ING Konta vašim známým
 • Nákup a prodej ING Podílových fondů
 • Informace o produktech
 • Často kladené otázky
 • Zprávy z ING Bank
 • Obchodní místa
 • Kontakty na web a sociální sítě ING Bank
 • Formulář "Napište nám"
 • Změna hesla
 • Demo

Podporované operační systémy

 • Android 4.1 a vyšší
 • Apple iOS 9.1 a vyšší

Často kladené otázky

Co je to iOS zařízení?

iOS zařízení je přenosné mobilní zařízení od firmy Apple, které používá operační systém iOS. Konkrétně jsou to iPhone, iPad, iPad mini a iPod.

Pomohla vám tato odpověď?

Co je to zařízení s OS Android?

Je to přenosné mobilní zařízení (smartphone nebo tablet), které používá operační systém Android od firmy Google.

Pomohla vám tato odpověď?

Pro koho je aplikace ING Bank Mobilní bankovnictví určena?

Aplikace je určena pro všechny klienty ING Bank, kteří mají přístup do Internetového bankovnictví ING Bank a vlastní zařízení s OS Android nebo iOS.

Pomohla vám tato odpověď?

Je bezpečné používat aplikaci?

Ano, Mobilní bankovnictví je zajištěno stejně jako klasické Internetové bankovnictví ING Bank. Vaše data jsou v bezpečí, přenášejí se šifrovaně přes zabezpečené připojení s bezpečnostním certifikátem.

Pomohla vám tato odpověď?

Jak se přihlásím do Mobilního bankovnictví ING Bank?

Pro přihlášení do Mobilního bankovnictví používáte stejné přihlašovací údaje jako v Internetovém bankovnictví ING Bank.

Pomohla vám tato odpověď?

Nahrazuje Mobilní bankovnictví současné Internetové bankovnictví ING Bank?

Ne, Mobilní bankovnictví rozšiřuje možnost jednoduché obsluhy produktů ING Bank i na mobilních dotykových zařízeních s Androidem nebo iOS odkudkoliv, kde je přístupné internetové připojení.

Pomohla vám tato odpověď?

Jaký je rozdíl mezi Internetovým bankovnictvím a Mobilním bankovnictvím ING Bank?

Mobilní bankovnictví je aplikace, kterou si instalujete do svého zařízení s Androidem. Nepotřebujete k jeho obsluze internetový prohlížeč, avšak je stále nutné připojení k internetu. Je upravena tak, aby se snadno ovládala pomocí dotyků na menších i větších displejích.

Internetové bankovnictví slouží hlavně k obsluze produktů ING Bank z vašeho stolního počítače nebo notebooku přes internetový prohlížeč. V současnosti není optimalizováno pro dotykové zařízení.

Pomohla vám tato odpověď?

Funguje aplikace i bez připojení internetu?

V omezené míře. Pro plnou funkčnost je nutné připojení k internetu.

Pomohla vám tato odpověď?

ING Bank podporuje své mobilní aplikace pouze na zařízeních s originálním operačním systémem a v případě jeho jakýchkoliv modifikací nenese žádnou zodpovědnost za jakékoliv škody vzniklé v souvislosti s použitím modifikovaného operačního systému. Používáním zařízení s modifikovaným operačním systémem dochází k vyřazení bezpečnostních mechanismů, které jsou v originálním operačním systému navrženy k ochraně vašich osobních údajů i vašeho zařízení jako takového. V případě absence těchto bezpečnostních mechanismů se vystavujete nebezpeční napadení vašeho zařízení hackery, kteří mohou odcizit vaše osobní nebo přihlašovací údaje, poškodit vaše zařízení, napadnout vaši síť, nahrát do zařízení další škodlivý software nebo viry.