Základní informace o ING Podílových fondech

Společnost ING Bank se snaží vycházet maximálně vstříc požadavkům svých klientů. V období, kdy na trhu převládají nízké úrokové sazby, nemusí být plně dostačující ukládání všech volných peněžních prostředků pouze na běžném či spořicím účtu, kde  jejich reálná hodnota může být v dlouhém období negativně ovlivněna inflací.

A proto vám, našim klientům, nabízíme jedinečnou příležitost vyzkoušet si i další možnost zhodnocování volných prostředků v podobě nových ING Podílových fondů.

Co jsou ING Podílové fondy?

  • Jde o investice do podílových fondů, kde výnos v základní nabídce není zatížen žádnými vstupními ani výstupními poplatky.
  • ING Podílové fondy v základní nabídce vám umožní investovat v české koruně po celém světě do atraktivních cenných papírů bez ohledu na trh, odvětví nebo region.
  • Díky kolektivnímu investování do otevřených podílových fondů se může každý dostat k zajímavým investicím lišícím se možným výnosem mírou rizika nebo investičním horizontem.

Komu jsou ING Podílové fondy určené?

ING Podílové fondy jsou určené všem, kteří chtějí část svých volných prostředků investovat a vytvořit si tak šanci na zajímavé zhodnocení nad úrovní úročení na spořicím účtu. Investovat nemusíte stovky ani desítky tisíc korun. Začít můžete v základní nabídce od sto korun měsíčně a investovat třeba měsíčně. Právě díky pravidelnému investování vám i malá měsíční investice může v budoucnu přinést velmi zajímavý výnos a navíc omezíte riziko špatného načasování investice.

ING Podílové fondy v základní nabídce bez vstupních a výstupních poplatků

Nabídku ING Podílových fondů tvoří 4 fondy se světovým zaměřením lišící se možným výnosem i mírou rizika. Všechny fondy jsou vedené v české koruně a tím jsou zabezpečeny proti výkyvům měnových kurzů.

Prohlédněte si základní nabídku

ING Podílové fondy v rozšířené nabídce

Základní nabídku ING Podílových fondů, doplňujeme o širokou nabídku fondů od renomovaných nadnárodních investičních společností – Fidelity International, Franklin Templeton Investment, BlackRock a NN Investment Partners, jenž jsou vedeny v různých měnách se vstupním poplatkem 1 % - nejnižším poplatkem u těchto akciových a smíšených fondů v ČR a společně pokrývají všechny důležité investiční regiony.

Prohlédněte si nabídku všech fondů

Pokud váháte s výběrem pravého fondu pro vás, my vám s tím rádi pomůžeme. Zkuste si jen odpovědět na pár základních otázek, určit si tak svůj investiční profil a sami zjistíte, že začít investovat je opravdu jednoduché.

Všechno, co jste chtěli vědět o investování a báli jste se zeptat