Přihlásit  

Nový ING fond dluhopisových příležitostí

23.06.2014

Nový ING fond dluhopisových příležitostí

23.6.2014

ING IM představuje novou investiční strategii ING (L) Renta Fund First Class Yield Opportunities. Jedná se o dluhopisový fond, který investuje do různých druhů dluhopisů s cílem nalézt atraktivní výnosové příležitosti. Pro českého klienta bude fond k dispozici v zajištěné korunové třídě.

Globální trhy korporátních dluhopisů v průběhu času dokazují, že patří mezi atraktivní investiční příležitosti. Mohou tak být vhodným nástrojem pro diverzifikaci konzervativního portfolia orientovaného na vládní dluhopisy. Výnosy dluhopisů se však mohou v čase a napříč jednotlivými regiony výrazně odchylovat, což podporuje význam aktivní správy portfolia. Stejně tak je důležité dobře poznat konkrétní společnosti, které dluhopisy vydávají, aby bylo dosaženo optimální kombinace rizika a potenciálního výnosu. Pro sestavení kvalitního investičního portfolia, je nutná spolupráce řady specializovaných týmů, které se zaměřují na jednotlivé oblasti. To je podstatou nového fondu ING (L) Renta Fund First Class Yield Opportunities.

Více o strategii fondu se dozvíte v produktovém letáku, aktuální výkonnosti a ceny naleznete na profilové stránce fondu.

 

Rádi vám pomůžeme

Zavolejte nám na naši bezplatnou linku nebo nám nechte vzkaz a my se vám ozveme.