ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem

O vítězi veřejného hlasování o nejlepší projekt rozhodl jeden hlas

Veřejné hlasování, které probíhalo od 21. března do 4. dubna, rozhodlo o vítězném projektu, který získává od ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem příspěvek ve výši 10 000 Kč. Dětský úsměv, kámoš, pohoda ve škole, letní tábor… Bylo pouze na internetových uživatelích, jaký projekt částku získá.

Veřejné hlasování

Hlasování se zúčastnilo celkem 875 internetových uživatelů, kteří mohli svými třemi hlasy podpořit jakékoliv tři projekty. Svých 2 625 hlasů rozdělili mezi 27 projektů přihlášených do veřejného hlasování.

Vítězem prvního veřejného hlasování 2016 se s 206 hlasy stal projekt organizace Barevný svět dětí, z. s., s názvem Kámoš, jenž zajišťuje pro děti vyrůstající v pěstounské péči staršího kamaráda, který jim pomáhá s přípravou do školy a bere je na různé volnočasové aktivity. Na druhém místě se s 205 hlasy umístil projekt Lesní tábor Klubu Organizátorů Letních Táborů (KOLT) a třetí místo obsadila organizace Dětský tábor A JE TO, z. s., s projektem Asistenti pro postižené děti z pěstounské rodiny. Umístění dalších projektů si můžete prohlédnout na stránkách www.ingnadace.cz/hlasujte.

Výherci gratulujeme, hlasujícím za všechny hlasy děkujeme.