ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem

Fotografická soutěž dětí z dětských domovů a pěstounských rodin „Prázdniny v pohybu“

Hlasování bylo ukončeno. O vítězích soutěže o nejkrásnější fotografii dětí z dětských domovů a pěstounských rodin na téma Prázdniny v pohybu je rozhodnuto.

Autorky a autoři fotografií byli rozděleni do dvou věkových kategorií: 0-12 let a 13+. Pro jeden obrázek bylo možné hlasovat pouze jedenkrát. Hlasující však mohli podpořit jakékoliv množství obrázků. První tři obrázky s největším počtem hlasů v každé kategorii budou odměněné.

Vítězům gratulujeme a všem autorům přejeme dobré světlo!

Tabulka výsledků

Výsledky kategorie 0-12 let:

1. místo: Simon Sulejmanov, 5 let - Skok nazad se čtyřmi vruty
2. místo: Kačenka Tothová, 8 let - Koulováni v létě
3. místo: Natálka Poláková, 11 let - Kolotoč

Všechny obrázky přihlášené v kategorii 0-12 let

Jakub Poštolka, 6 let: Aby si mi neujel Jan Kakur, 12 let: Připravit ke startu... Margita Boldiova, 12 let: Cesta z rozhledny Jan Kalai, 8 let: Nohy nad vodou Schwenk Koloman, 9 let: Trampolínový boj Lenny Kompaník, 11 let: Učíme se plavat ve vlnách Denis Polák, 12 let: Nekdo víc chodí nekdo víc jí Míša Bergerová, 12 let: Mez pružnosti Natálka Poláková, 11 let: Kolotoč Vanesa Hromá, 11 let: Dálnice David Kaleja, 9 let: Dominik na odrážedle Roxana, 12 let: Já se vznáším Natalka Kaclova, 9 let: Ke startu pripravit pozor ted Lukáš Grulich, 10 let: Kolo kolo mlýnský Filip Pomkla, 12 let: Kolo není jen na plavání Pepicek Malecek, 5 let: Malujeme pro radost Filip Pomkla, 12 let: Náklad jménem sestra Ladislav, 8 let: Poslední sníh Jan Pejsman, 7 let: Ja to nevzdavam cil je v dohledu Kacenka Tothova, 8 let: Koulovani v lete Olga Holubová, 10 let: Objímání s Kristýnkou Simon Sulejmanov, 5 let: Skok nazad se čtyřmi vruty Tomáš Grepl, 6 let: Chci byt kytaristou Kristýna Červeňáková, 9 let: Schody do nebe Karel Mareš, 11 let: Stavím mosty Jaroslav Jakeš, 10 let: Tak nevím, není to Titanic Milan Kotlar, 6 let: Vitani leta Jarousek a Ladik Zadrazilovi, 6 let: Zimni radovanky

Celkový počet obrázků v galerii: 32