Přihlásit  

info-box-icon

Děkujeme, že jste spořili a investovali právě s námi!

Po víc než 20 letech úspěšného působení ukončíme v srpnu tohoto roku naše služby osobního bankovnictví v ČR. Využijte exkluzivní nabídku od Raiffeisenbank 1 % p. a. až do 300 000 Kč na 1 rok a získejte k tomu 500 Kč jako bonus. Možnost převést vaše úspory z ING do Raiffeisenbank schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže a vy už můžete nabídku využít.
Víc o převodu vašich úspor do Raiffeisenbank.
K nabídce se můžete hlásit jen do 15. 7. 2021 ve svém Internetovém bankovnictví.

Důležité dokumenty

Formuláře ke stažení

Archiv dokumentů pro ING Konto

Formuláře ke stažení

Archiv dokumentů pro ING Podílové fondy

Archiv speciálních akcí

Jste nespokojení? Chcete něco reklamovat?

Mrzí nás, že se nám něco nepovedlo. Dejte nám vědět, co nebylo v pořádku a jak to můžeme vyřešit k vaší spokojenosti. Nezapomeňte prosím uvést své jméno, příjmení, e-mail a klientské číslo / číslo účtu. Budeme se snažit všechno co nejdřív napravit.

Jak můžete reklamaci nebo stížnost doručit?

Online

nebo

Jak dlouho bude trvat vyřešení?

Vaši reklamaci vyřídíme nejpozději do 30 kalendářních dnů ode dne, kdy ji podáte. V odůvodněných případech můžeme lhůtu prodloužit až o 30 kalendářních dnů. Kdyby to byl váš případ, budeme vás o tom včas informovat.

Pokud se vaše reklamace týká platebních služeb, vyřídíme ji do 15 pracovních dnů od podání. A nejpozději do 35 pracovních dnů v případě, že nám v jejím vyřešení brání nějaké překážky. Pokud by to tak bylo u vaší reklamace, dáme vám včas vědět.

Odpověď od nás dostanete e-mailem anebo dopisem. Když bude součástí odpovědi informace s bankovním tajemstvím, pošleme vám doporučený dopis nebo vám zavoláme z naší infolinky. Pokud byste s odpovědí nebo řešením nesouhlasili, můžete se obrátit na finančního arbitra pro mimosoudní vyřešení sporu nebo také na Českou národní banku.

Rádi vám pomůžeme

Zavolejte nám na naši bezplatnou linku nebo nám nechte vzkaz a my se vám ozveme.